KONST / Litografier / Grafiskt blad 9669176
*
nr 966 9176
Grafiskt blad
Stockholms slott, 47x71
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 juni 2015
kl 20:23:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/6 08:20:09
1
100 kr
5/6 15:51:26
2
150 kr
8/6 17:13:46
3
250 kr
8/6 19:41:51
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Grafiskt blad
nr 966 9176
Grafiskt blad
Stockholms slott, 47x71
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 juni 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/6 08:20:09 | 1 | 100 kr |
5/6 15:51:26 | 2 | 150 kr |
8/6 17:13:46 | 3 | 250 kr |
8/6 19:41:51 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad litografier stockholms slott
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28